Knight Online için Ukash

Knight Online için Ukash Kart Alabilirsiniz!!

Kitlesel PvP savaşları ve dinamik sistemleri ile 10 yıldır süregelen büyük efsane knight online! Online oyunlar arasında her zaman ilk akıla gelen elbette knight onlıne oyunudur. Liderliği yıllardır önde götüren bir oyundur kendisi. En büyük özelliği ise kişiye aşırı bağımlılık yapar bunu da söylemek isteriz.

O yüzden dikkatli olun. Çok oyunculu ve devasa bir çevirim içi rol yapma oyunu olan knıght online çok geniş bir kitleye sahiptir. Knight online   artık dev hale gelmiş oyunlar arasında kervanın son halkası olmasına rağmen diğer ön sırasındaki devasa oyunlardan daha farklı göze çarpan farklılıklar içeriyor olması. Oyuncunun ilk gözüne çarpan bu oyunun bedava olması. Oyunu bilgisayarınıza bedava indirip bedava hesap açabiliyorsunuz.

Knight Online World

Tabi ki oyunun her şeyi bedava değil elbette. “Premium üyelik” veya “Ultra Premium” üyelik hesabınızla oyunu oynamak veya bu hesap türlerinden birinin faydalarindan yararlanmak isterseniz aylık ücret ödemek durumundasınız. Tabii oyun içerisinde eşya almak da paralı. Bu bahsettiğimiz üyeliklerden faydalanmadan da oyunu oynayabilirsiniz. Fakat ne üyeliklerin faydaları ne de üstün eşyaların size vereceği fırsatlar asla karşınıza çıkmayacaktır.

Premium ve ultra premium üyelikleri sizlere daha iyi bir oyun tecrübesi sunarken gelişmenizi ve güçlenmenizi kolaylaştırıyor. Vuruş ve zarar yüzdeleriniz daha fazla oluyor. Ayrıca eşya satım alımlarınızda daha büyük kolaylıklar getiriyor. Savaş ve strateji oyunu olan knight online iki halk arasında geçiyor. Bu iki halktan birini seçerek uygarlığınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Oyun level sistemiyle ilerliyor. Yani sizin oyundaki karakterinizde güçlü bir item varsa bu sizin rakibinizi öldürmenizi sağlar. Buda size puan kazandırır. Tabii oyundaki karakterinize güçlü itemler sağlamanız oyunda alışveriş yapmanızı gerektiriyor. Bu durumda size yardımcı olacak şey ukash karttır. Gelelim ukash kart ile ödemenizi nasıl yapacaksınız kısmına. Diğer online oyun sitelerinde olduğu gibi alışverişinizi yaparken burada da satın almak istediğiniz itemi alırken ukash ile ödeme seçeneğini seçiyorsunuz.

Daha sonra www.ucuzukash.net sitemizden almış olduğunuz 19 rakamlı ukash pin kodunuzu ilgili kısıma girerek rahat ve keyifli bir şekilde oyununuzu kaldığı yerden oynamaya devam ediyorsunuz. Gerekli tüm soru ve görüşleriniz için ucuzukash.net adresimizde siz değerli kullanıcılarımızı bekliyoruz. Rahat, güvenilir ve hızlı ukash kart hizmetinin hakim olduğu ucuzukash.net sitemizden sizlere hizmet vermeye devam

ediyoruz.

http://www.paykasa.web.tr