Türkiye’nin ilk resmi RESELLER bayisi

“Türkiye” Resmi Ukash Reseller Bayisi yazıyor.!!

Günümüzün ideal ve güvenli alışveriş kavramı üzerine en net oturan kavram olmaya aday sözcüğü Ukash dır. Siber güvenlik açıklarından zarar görmeden özgür bir şekilde alış-veriş kolaylığı sağlayan UKASH KART, giderek ulusal ve uluslararası platformlarda bir değişim aracı olarak yer etmeye başlamıştır.

Ukash Reseller sitesi

Ukash Reseller sitesi

Özellikle güvenli siteler aracılığıyla alınan ukash kartlarla internet ortamında çok rahat bir şekilde oyun eğlence ve benzeri alanlarda harcama yapılabilmektedir. Satın alınan miktar karşılığı sağlanan pin kodu ile yüzbinlerce site üzerinden kullanım yapılabilmektedir. Yani elinizde bir pin kodu ve yüklü olması neredeyse sınırsız sayıda sitede harcama imkanı sunmaktadır. Tam bu noktada kartın güvenli temini söz konusu olmaktadır. Çünkü bu konuda da binleri aşan satış sitesi mevcuttur. Ancak tercih edilmesi gerekenler kart basmaya yetkili sitelerdir.

Bu konuda özellikle Türkiye’nin ilk resmi RESELLER bayisi olması nedeniyle ŞEN PAY PAZARLA ya ait www.ucuzukash.net sitesi gerçek ve güvenilir UKASH’ın temin noktası olarak görülmektedir.

http://www.paykasa.web.tr