Ukash Kart Neden Güvenlidir?

Günümüz internet çağında teknolojinin de gelişmesiyle sanal alışverişe olan ilgi gittikçe büyüyor. Bu konuda sanal alışveriş yapan internet kullanıcıları güvenlik konusunda bilinçlendikçe kredi kartı yerine daha güvenli yolları tercih etmeye başladı. En güvenli yollardan biri ise tabii ki ön ödemeli sistemler.

Ukash Kart İle kişisel bilgilerinizi Koruyun
2005 yılında İngiltere’de kurulan Ukash kart, bu alanda günümüzdeki lider firmalardan olmayı başarmıştır. Bundaki en büyük pay, kuşkusuz, sistemin diğer firmalardan çok daha kullanışı çözümler sunmasında ve güvenlik konusunda çok dikkatli olmasındadır. Dünya üzerinde en çok kullanılan Dolar, Euro ve Pound para birimleriyle hizmet veren Ukash kart, güvenlik konusunda da 256 Mbit şifreleme sistemleriyle oluşturduğu 19 haneli PIN kodlarından yararlanır.

Her ne kadar isminde kart bulundursa da, Ukash kart cüzdanınızdaki kredi kartı gibi somut bir kart değildir. Her şey sanal olarak PIN kodu ile halledilir. İnternet üzerinden PIN kodunuzu alabileceğiniz 420 binden fazla web sitesi vardır. Bu sitelerden aldığınız PIN kodunuzu sanal alışverişlerinizde kullanabileceğiniz 20 bini aşkın web sitesi de kullanımdadır.

http://www.paykasa.web.tr