Ukash Kart ve Facebook Uygulamaları

Facebook için Ukash kart ucuz Satın alın!

 

Facebook için ukash

Facebook ukash

Teknoloji çağında yaşadığımız dur durak bilmeyen yenilikler ve gelişmeler ile daha önce hayal diyebileceğimiz pek çok şey gerçeğe dönüştü diyebiliriz. Artık internet; alışveriş siteleri, bahis siteleri, oyun siteleri, yemek siteleri gibi sadece evden çıkarak halledebileceğimiz gereksinimlerimizi evden yapmayı mümkün hale getirdi. Tabi yine alış veriş sonucu yapılacak ödemelerde elektronik sistemler ile kredi kartı, banka hesapları ve ya çeşitli ön ödemeli sistemlerle yapılmaktadır.

Burada ki sorun ise güvenli alışverişi an iyi şekilde nasıl sağlayabiliriz? Son yıllarda ülkemizde de git gide yaygınlaşan ve yüksek güvenliğiyle söz konusu olan ödeme sistemlerinden biri ukash karttır. Bu kart tıpkı kredi kartları gibi kullanılan elektronik kartlardır. Herhangi somut bir şeye gerek duyulmaksızın size verilecek 19 haneli pin kodunuzla dilediğiniz alışverişi kolay, hızlı ve güvenilir yoldan yapmanızı sağlayan bu kadar İngiltere’den çıkarak tüm dünyada en çok kullanılan sistemlerden biri haline gelmiştir.

Türkiye’de yeteri kadar yaygınlaşamamasının sebebi satışının henüz yasallaşmamış olmasıdır. Ancak kart yurtdışındaki aracı firmalarla görüşülerek Ukash Satış Merkezi üzerinden temin edilebilmektedir. Siz de ukash almak için satış merkezi ile iletişime geçerek kısa süre içinde internetten yapacağınız alışverişlerde bu ayrıcalığa sahip olabilirsiniz.

Ukash kart çok oyunculu online oyunlar, alışveriş siteleri, Skype kontör alımları ve Facebook uygulamalarında ödeme imkânı sağlamaktadır. Facebook son yılların en çok takip edilen ve kullanılan insanların birbirleriyle iletişim kurabilmeleri için tasarlanmış sosyal bir medya ağıdır. Şu an 500 milyondan fazla aktif kullanıcının takip ettiği Facebook, başlarda gelirini bannerlardan sağlarken geliştirilen uygulamaların kurucularının ücret ödemeleri karşısında uygulamalarda kullanıcıları bir tık yukarı taşımak için ücret talep etmeye başlamışlardır.

Oyun parası, seviye atlama imkânı, oyunda kullanılan materyaller vb şeyleri belli bir ücret karşılığında satışa sunmuşlardır. Bu ödemeleri hızlı ve güvenli bir şekilde yapmak için Hesap Ayarları > Ödemeler > Kredi Bakiyesi Satın Al seçeneğinden ukash ile Facebook uygulamalarında kullanmak için kredi satın alabilirsiniz. Eğer siz e bir oyun sever olarak hem elinizdeki parayı bilip hem hiçbir şekilde güvensizlik duymadan ukash alarak kartınıza sizin belirleyip yüklediğiniz para ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

http://www.paykasa.web.tr