Ukash Nedir

Ukash Kart Nedir?

‘Ukash Kart’ son yıllarda kullanılmaya başlanan ve hızla yaygınlaşan, online alışverişlerde kullanılan ödeme aracıdır. Kart İngiltere’de kullanıma sürülerek tüm dünyada kullanılmaya başlanmış ve birçok alışveriş sitesinde ödeme aracı olarak kabul edilmeye başlanmıştır. Ukash kullanım kolaylığı ve güvenli ödeme olanağı ile birçok insan tarafından tercih edilen kredi kartının yerine kullanılmaya başlanan bir alternatif olarak kullanıcısına hızlı işlem hizmeti vermektedir.

‘ucuz Ukash’ kart garantili bir ön ödeme sistemidir. Dünya üzerinde birçok alışveriş sitesi ve oyun sitesinde geçerlidir. Son zamanlarda elde edilen bilgilere göre dünyadaki yaklaşık 12 000 alışveriş ve oyun sitesinde kartın geçerliliği bulunmaktadır. Ukash karta sahip olmak gayet basittir. Resmi satış sitesi olan ucuzukash.net adresinden kartla ilgili bilgi alarak satın alabilirsiniz.

Yirmi dört saat canlı MSN hizmeti ile müşterilerine zamanında ve kısa sürede hizmet vermeyi amaçlayan ucuzukash.net ‘den istediğiniz miktarda ukash satın alabilirsiniz. Bu ön ödeme aracı en fazla kullanılan sanal kartlar arasında yer almaktadır.

Güvenlik seviyesinin yüksek olması, kartın insanların hayatına daha fazla girmesine sebep olmuştur. Özellikle kredi kartı ile alışveriş yapan ve internette de alışveriş yapmayı seven alışveriş tutkunları için bu kart çok daha önemli olmaktadır. Kartın on dokuz haneli pin numarası kartınızla ilgili bir sıkıntı yaşamanızı engellemektedir. Güvenlik kodu sayesinde ukashla yalnızca siz alışveriş yaparak ödeme yapabilirsiniz.

Pin kodunu sadece kart sahibi biliyor olacağı için güvenlik sorunu yaşanmamaktadır. Online alışveriş ve oyun sitelerinde, skype kontör yükleme işlemlerinde, uluslararası para aktarım işlemlerinde güvenle kullanılan kart en hızlı ve güvenli ödeme aracı olarak kredi kartlarının yerine kullanılmaya başlanmıştır.

Kredi kartlarında yaşanabilecek en önemli sıkıntı kişisel bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına ukash’ta gerek görülmemektedir. Kart hakkında detaylı bilgi için 0543 23 23 233 numaralı telefondan ve ukash@kart.web.tr adresinden bilgi alabilir ve karta sahip olmak için gerekli işlemleri yapabilirsiniz. Kart sahibi anlaşmalı online alışveriş sitelerinden ürünü satın almak için satış işlemini gerçekleştiren siteye herhangi bir kimlik bilgisi vermeyerek sadece ellinde bulunan 19 haneli kart şifresini yazarak güvenilir bir alışveriş gerçekleştirmektedir. Sanal kartı kullanıma açmak için bazı dolandırıcı siteler yüksek meblağda kart sahibi yapmaktadır. Bu tür sitelerden uzak durarak anlaşmalı sitelerden kart sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Ukash kart son yıllarda hızla yükselişe geçen ve gün geçtikçe daha fazla insana ulaşan bir ödeme aracıdır. Sağladığı avantajlarla kullanıcısını memnun eden bu kart sayesinde, alışverişler daha hızlı ve kolay gerçekleşmektedir. hemen satın almak için http://www.ucuzukash.net/ukash-satin-al/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

http://www.paykasa.web.tr